Víkendový kurz

Základy improvizace
Otevřené hodiny:
Kurzy:
Nehodí se vám termín?
Předregistrace na kurz

Kurz zatím není vypsaný.

Pokud o něj máte zájem, dejte vědět. 
Dlouhodobé kurzy běží vždy 2x ročně:
únor-květen a říjen-prosinec.

Nezávazná předregistrace:

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.

Kurz improvizace 1 jsme zmáčkli do víkendového workshopu. Odjeď do inspirativního prostředí na Zámku v Chocni a dopřej si impro relax. 18 hodin tréninku improvizace ti dobije baterky. Dodej si sebevědomí, zase si hraj a poznej nové lidi.

Jaké dovednosti impro rozvíjí?

Kreativitu
Kooperaci
Komunikaci
Koncentraci

Co na kurzu zažijete?

Radost ze společné tvorby
Potlesk za chyby
Wow momenty
Spolupracující skupinu

Proč se přihlásit?

Týmová spolupráce
80 % cvičení a her probíhá ve skupinách. Nemusíte se bát, že na to budete sami.
Nemusíte být vtipní
Improvizace není o tom mít nejoriginálnější a nejvtipnější nápady. Každý nápad může být dokonalý. Jde jen o to, umět ho přijmout.
Dovol si chybovat
Dovol si chybovat je základní stavební kámen improvizace. Abychom se nesvazovali dokonalostí, mohli se uvolnit, být přijatí a radovat se ze společné tvorby.
Radost ze hry
Budeme se učit pravidla improvizačních her tak, aby vám v nich bylo dobře a užili jste si společné hraní.
Přihláška

Jak probíhá víkendový workshop?

Čeká nás nabitý víkend od pátku večer do nedělního odpoledne. Potkáme se v pátek kolem 18té hodiny. Seznámíme se, naťukneme, kdo s čím přichází a užijeme si společný večer.

V sobotu a neděli budeme intenzivně trénovat. Představíme vám principy improvizace, které si rovnou osaháme při různých hrách. Budeme reflektovat, jak můžeme principy využít i v běžném životě. Půjdeme krok po kroku. Hravě, soustředěně a ve skvělé skupině lidí. Jestli něco improvizace dokáže na 100 %, tak je to rychlé utužení vztahů. K dispozici budeme mít kromě zázemí ZUŠ Choceň na zdejším zámku i vnitřní nádvoří a krásný park Peliny. Celý kurz zakončíme v neděli kolem 16té hod.

Cena kurzu zahrnuje lektorné, coffee breaky a přespání ve vlastním spacáku a karimatce v samostatné místnosti. V ZUŠ jsou k dispozici sprchy i kuchyňka. Stravu a případné jiné ubytování si řeší každý sám.

Lektoři: Pája a Žako

Přihláška

Pro koho je workshop určený?

Pro kohokoliv, kdo chce absolvovat základní kurz improvizace a nemá čas na dlouhodobý kurz. Nebo pro toho, kdo si chce připomenout, o čem to impro je a nakopnout energií.

Cena je včetně ubytování a stravy?

Cena je včetně ubytování ve vlastním spacáku a karimatce přímo na zámku. Stravu si řeší každý sám. My zajistíme chutné coffee breaky a postaráme se o vás lektorsky.

Kolik stojí víkendový workshop?

4 900 Kč do 31. 3. Po tomto termínu je cena 5 900 Kč.

Pro kolik osob je workshop?

Potkáme se v počtu 6-12 osob plus 1 nebo 2 lektoři.

Reference

Vyzpovídali jsme naše absolventy, jak se jim do kurzu ne/chtělo a jaké to nakonec bylo.
Více referencí
Tento kurz doporučuji každému, kdo se chce v příjemném prostředí zažít nové zážitky a naučit se spoustu užitečných dovedností pro osobní i pracovní život.
David Zandler
ředitel Zámeckého návrší Litomyšl
Díky improkurzům s Paleťákama jsem v sobě objevila schopnosti, o kterých jsem ani netušila, že by mohly existovat. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, se kterýma jsem měla možnost znovu najít dětskou spontánnost, která se nám jinak úplně vytrácí. Paleťácký kurzy jsou zábavný, plný hravosti a překračování vlastních limitů. Jsou prostě super! 🙂
Eva Fousová
lektorka
S hravostí, v přátelské atmosféře a s úsměvem na rtech jsme se naučili překračovat své hranice, až jsme se za ně všichni hodně posunuli.
Zdeňka Bláhová
zdravotní sestra
Dvanáct lekcí naplnilo všechny sliby z webu a dokonce přidalo i něco navíc. Prostě nemožné na počkání, zázraky do dvou dnů a příběhy na pokračování se staly nedílnou součástí mých dnů. Takže váháte-li též, řiďte se heslem, kdo nevěří, ať tam běží a přesvědčte se, že to tam leží :)
Katka Chroustová
odborná asistentka

Kurz jako dárek? Jde to!

Napište nám, že kurz kupujete jako dárek. Pošleme Vám krásný dárkový poukaz.
Nehodí se vám termín kurzů?
Zanechte nám na vás e-mail.
Nehodí se vám termín kurzu?
crosschevron-down