Legendární akce

IMPRO CAMP

 

31. srpna – 5. září 2021

Impro Camp je legendární letní akce pro každého, kdo se chce i přes léto rozvíjet v improvizačních dovednostech a zároveň si chce užít letní pohody a party skvělých lidí. Letos půjde hlavně o hru, divadlo, sdílení a večerní družbu.

5 dní intenzivních workshopů

5 nezapomenutelných večerů

2 špičkoví lektoři

1 dovolená, na kterou nezapomeneš

Kde budeme trénovat?

V nejkrásnějších prostorách, kde jsme kdy byli: Centrum Živá voda. U Kohoutova v Podkrkonoší na klidném místě u potoka a lesa. Celý dům je rok po kompletní rekonstrukci. Čekají na nás útulné pokoje:

  • pro 2 – 4 osoby,
  • postele s povlečením
  • a vlastní koupelnou.

Celý týden s námi bude kuchařka, která naprosto fantasticky vaří. Spousta sezónního ovoce a zeleniny a… žádné maso. Budeš mít jedinečnou šanci stát se na týden vegetariánem. Strádat rozhodně nebudeš. A kdyby ano, nějakou tu klobásku si můžeš přivézt.

O čem to bude?

O návratu ke kořenům improvizace! O divadle, hravosti a čiré radosti ze společné tvorby. Každý den nás čeká intenzivní trénink od 9 do 17 hodin, kde budeme makat na improvizačních a komunikačních dovednostech. Žádné dlouhé rozjímání, hodinové reflexe nebo meditace. Radostný hravý trénink, který zajistí, že budete z IMPRO CAMPU odjíždět o 100 % lepší v komunikaci.

Jestli jste o sobě jako improvizátorovi někdy pochybovali, tak to bylo naposledy. 

Třešničkou na dortu bude večerní program, na kterém se společně domluvíme. 

Čemu se budeme věnovat

✓  Kde vzít ty správné nápady?
✓  Jak pracovat s hlasem, výrazem a emocemi
✓  Jak tvořit situace a jejich pointování
✓  Jak spolupracovat tak, aby s vámi ostatní rádi pracovali
✓  Jak se vysekat z každé šlamastiky ať online nebo offline

Jak?

V bezpečném prostředí max. 16 účastníků. Pod vedením špičkových lektorů, kteří vytváří otevřenou atmosféru a poskytují skutečně rozvíjející zpětnou vazbu. Budete se učit skrze hry, cvičení a modelové situace z improvizačního divadla. V uvolněné atmosféře a s využitím principu tady a teď.

 

Pro koho je Impro Camp?

Pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet, znovu si zažít radost ze hry a lidské pospolitosti. Pro všechny, kteří se raději potkávají offline a chtějí se zdokonalit ve spolupráci, více porozumět sami sobě a skrze divadelní techniky růst v komunikaci.

Lektoři

Těšit se můžete na zkušené lektory Andreu a Martina.

Andrea Moličová

Pomáhám lidem najít jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školím především manažery, vedoucí týmů a obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Měla jsem tu čest rozvíjet zaměstnance firem Avast, Foxconn, Česká spořitelna, Iveco nebo Rádio Černá Hora. Mimoto přednáším o prezentačních dovednostech na Univerzitě Hradec Králové.

Více…

 

Martin Vasquez

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v ČR, tak i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, argumentace, přesvědčování a improvizace.

Více…

 

Budeme na vás nároční, ale laskaví. Ve večerních hodinách nabízíme individuální konzultace a povídání. To chceš!

Reference

Impro camp je příležitost, jak rozvinout svoje impro dovednosti, ať už jste začátečník, nebo pokročilý improvizátor. Užijete si skvělou partu, plno užitečných a zároveň zábavných workshopů. Může vám to změnit život. A to stojí za zkoušku.

Jana Nováková, účastnice IC 2017

Lidi, jeďte! Objevíte nečekané, naleznete nehledané, pocítíte dávno zpomenuté. A ještě si vydatně zabékáte a zakolčíte! Fyzicky náročné, psychicky osvěžující, do života utužující.

Adéla Sauerová, účastnice IC 2019

IMPRO je skvělá metoda, jak zážitkem dosáhnout zásadní změny osobnosti od ustrašenosti k odvaze žít život s lehkostí. IMPRO CAMP byl skvěle vystavěn tak, abychom se pomalu osmělovali a byli schopni bez infarktu vystoupit před publikum s něčím, do čeho bychom týden před ani náhodou nešli. Našlapaný program metodikou, cvičeními, krátkými vyspoupeními, tréninkem.

Jana Gál, účastnice IC 2017

Co je v ceně Impro Campu?

  • ubytování v pokojích s vlastní koupelnou
  • bohatá celodenní vegetariánská strava (s možností volby diety)
  • intenzivní workshopy od 2 špičkových lektorů
  • certifikát o absolvování kurzu
  • kniha Martina Vasqueze Buďte mistry improvizace
Cena:
13 900 Kč (nejsme plátci DPH)
10 900 Kč cena pro ženy

(abychom vyrovnali poměr mužů a žen ve skupině)

Zaměstnanecké benefity

Impro Camp můžete zaplatit ze zaměstnaneckého benefitu Gallery Beta, se kterými máme uzavřenou smlouvu.
Stačí ji zmínit v poznámkách v přihlášce.

IMPRO CAMP pořádáme ve spolupráci s firmou Impro Institut