Legendární akce

IMPRO CAMP

 

31. srpna – 5. září 2021

Impro Camp je legendární letní akce pro každého, kdo se chce i přes léto rozvíjet v improvizačních dovednostech a zároveň si chce užít letní pohody a party skvělých lidí. Letos půjde hlavně o hru, divadlo, sdílení a večerní družbu.

5 dní intenzivních workshopů

5 nezapomenutelných večerů

2 špičkoví lektoři

1 dovolená, na kterou nezapomeneš

Kde budeme trénovat?

V nejkrásnějších prostorách, kde jsme kdy byli: Centrum Živá voda. U Kohoutova v Podkrkonoší na klidném místě u potoka a lesa. Celý dům je rok po kompletní rekonstrukci. Čekají na nás útulné pokoje:

  • pro 2 – 4 osoby,
  • postele s povlečením
  • a vlastní koupelnou.

Celý týden s námi bude kuchařka, která naprosto fantasticky vaří. Spousta sezónního ovoce a zeleniny a… žádné maso. Budeš mít jedinečnou šanci stát se na týden vegetariánem. Strádat rozhodně nebudeš. A kdyby ano, nějakou tu klobásku si můžeš přivézt.

O čem to bude?

O návratu ke kořenům improvizace! O divadle, hravosti a čiré radosti ze společné tvorby. Každý den nás čeká intenzivní trénink od 9 do 17 hodin, kde budeme makat na improvizačních a komunikačních dovednostech. Žádné dlouhé rozjímání, hodinové reflexe nebo meditace. Radostný hravý trénink, který zajistí, že budete z IMPRO CAMPU odjíždět o 100 % lepší v komunikaci.

Jestli jste o sobě jako improvizátorovi někdy pochybovali, tak to bylo naposledy. 

Třešničkou na dortu bude večerní program, na kterém se společně domluvíme. 

Čemu se budeme věnovat

✓  Kde vzít ty správné nápady?
✓  Jak pracovat s hlasem, výrazem a emocemi
✓  Jak tvořit situace a jejich pointování
✓  Jak spolupracovat tak, aby s vámi ostatní rádi pracovali
✓  Jak se vysekat z každé šlamastiky ať online nebo offline

Jak?

V bezpečném prostředí max. 16 účastníků. Pod vedením špičkových lektorů, kteří vytváří otevřenou atmosféru a poskytují skutečně rozvíjející zpětnou vazbu. Budete se učit skrze hry, cvičení a modelové situace z improvizačního divadla. V uvolněné atmosféře a s využitím principu tady a teď.

 

Pro koho je Impro Camp?

Pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet, znovu si zažít radost ze hry a lidské pospolitosti. Pro všechny, kteří se raději potkávají offline a chtějí se zdokonalit ve spolupráci, více porozumět sami sobě a skrze divadelní techniky růst v komunikaci.

Lektoři

Těšit se můžete na zkušené lektory Andreu a Martina.

Andrea Moličová

Pomáhám lidem najít jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školím především manažery, vedoucí týmů a obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Měla jsem tu čest rozvíjet zaměstnance firem Avast, Foxconn, Česká spořitelna, Iveco nebo Rádio Černá Hora. Mimoto přednáším o prezentačních dovednostech na Univerzitě Hradec Králové.

Více…

 

Martin Vasquez

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v ČR, tak i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, argumentace, přesvědčování a improvizace.

Více…

 

Budeme na vás nároční, ale laskaví. Ve večerních hodinách nabízíme individuální konzultace a povídání. To chceš!

Reference

Impro camp je příležitost, jak rozvinout svoje impro dovednosti, ať už jste začátečník, nebo pokročilý improvizátor. Užijete si skvělou partu, plno užitečných a zároveň zábavných workshopů. Může vám to změnit život. A to stojí za zkoušku.

Jana Nováková, účastnice IC 2017

Lidi, jeďte! Objevíte nečekané, naleznete nehledané, pocítíte dávno zpomenuté. A ještě si vydatně zabékáte a zakolčíte! Fyzicky náročné, psychicky osvěžující, do života utužující.

Adéla Sauerová, účastnice IC 2019

IMPRO je skvělá metoda, jak zážitkem dosáhnout zásadní změny osobnosti od ustrašenosti k odvaze žít život s lehkostí. IMPRO CAMP byl skvěle vystavěn tak, abychom se pomalu osmělovali a byli schopni bez infarktu vystoupit před publikum s něčím, do čeho bychom týden před ani náhodou nešli. Našlapaný program metodikou, cvičeními, krátkými vyspoupeními, tréninkem.

Jana Gál, účastnice IC 2017

Co je v ceně Impro Campu?

  • ubytování v pokojích s vlastní koupelnou
  • bohatá celodenní vegetariánská strava (s možností volby diety)
  • intenzivní workshopy od 2 špičkových lektorů
  • certifikát o absolvování kurzu
  • kniha Martina Vasqueze Buďte mistry improvizace
Cena:
12 900 Kč pro přihlášky uhrazené do 30. 6. 2020
13 900 Kč pro přihlášky uhrazené po 30. 6. 2020

Zaměstnanecké benefity

Impro Camp můžete zaplatit ze zaměstnaneckého benefitu Gallery Beta, se kterými máme uzavřenou smlouvu.
Stačí ji zmínit v poznámkách v přihlášce.

IMPRO CAMP pořádáme ve spolupráci s firmou Impro Institut