Legendární akce

Impro Camp 2024

30. července – 4. srpna 2024
MÁME 10 VOLNÝCH MÍST
Camp improvizace je legendární letní akce pro každého, kdo se chce i přes léto rozvíjet v komunikaci, prezentačních a improvizačních dovednostech a zároveň si chce užít letní pohody a party skvělých lidí. Těšte se na intenzivní hravý trénink, osobní progres, sdílení a večerní družbu.
Chci se přihlásit
5 dní intenzivních workshopů
5 nezapomenutelných večerů
2 špičkoví lektoři
1 dovolená, na kterou nezapomeneš

Kde budeme trénovat?

V krásně zrekonstruovaném centru Živá voda v Kohoutově. Kousek od Dvora Králové n. L. Je to nejkrásnější místo, kde jsme kdy Camp měli. V zapadlém lese, s vlastní velkou zahradou a energeticky vyladěný. Těšte se na výhledy přírody z každého pokoje, les hned za rohem a sledování západu slunce z nedalekého kopce. Na sále, kde budeme trénovat, si dáváme zvlášť záležet. Musí tam být příjemně a prostorně. Tady je všechno: spousta denního světla, poctvá dřevěná podlaha a otevřený prostor pro kreativitu.

Ubytovaní budeme v útulných pokojích

  • pro 2-3 osoby s postelemi s povlečením
  • každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu
  • můžete si zvolit i single pokoj za příplatek 1 000 Kč

Zažijeme vegetariánskou stravu

Celý týden s námi bude kuchařka Zuzka, která fantasticky vaří. Spousta sezónního ovoce a zeleniny a… žádné maso. Budeš mít jedinečnou šanci stát se na týden vegetariánem. Strádat rozhodně nebudeš. A kdyby ano, nějakou tu klobásu si můžeš přivézt. Špekáčky na táborový večer u ohně zajistíme my.

O čem to bude?

Už 11 let pro vás připravujeme letní seberozvojový kurz a letos tomu nebude jinak. Potkáme 30. července–4. srpna 2024 v Kohoutově.

Klademe důraz na spolupracující atmosféru, ve které se skrze hry, cvičení a reflexi učíte praktické dovednosti z oblasti kreativity, prezentace a public speaking. Dbáme důsledně na podporu motivace v týmu, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných situací v životě.

Každý den zažijete od 9 do 18 hod radostný hravý trénink, který zajistí, že z IMPRO CAMPU odjíždíte o 100 % lepší v komunikaci. Třešničkou na dortu bude večerní program, který bude pokaždé jiný.

Čemu se budeme věnovat:

✓ Jak prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem
✓ Jak pohotově reagovat s humorem a nadhledem
✓ Jak mít kontrolu nad situací a svými emocemi
✓ Jak hledat cestu k vlastní autenticitě
✓ Jak v sobě najít klid pro jakoukoliv situaci
✓ Jak překonat nervozitu z vystupování na veřejnosti

Jak na to půjdeme?

V bezpečném prostředí max. 16 účastníků. Pod vedením špičkových lektorů s praxí přes 20 let, kteří vytváří otevřenou atmosféru a poskytují skutečně rozvíjející zpětnou vazbu. Budete se učit skrze hry, cvičení a modelové situace z improvizačního divadla. V uvolněné atmosféře a s využitím principu tady a teď.

Časový plán

Začneme v úterý společným obědem a procházkou. Kdo nemůže tak brzy, může dojet až na večeři v 18 hod. Po večeři se seznámíme, řekneme si co a jak, zjistíme vaše očekávání a pomaloučku polehoučku se pustíme do tréninku. Končíme v neděli společným obědem, balením a hromadným focením. Objetí, slzičky, certifikáty, knížky a ve 14 hod. odjezd.

Pro koho je Impro Camp?

Pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet v komunikaci, znovu si zažít radost ze hry a lidské pospolitosti. Pro všechny, kteří se raději potkávají a chtějí se zdokonalit v koncentraci, spolupráci a mluvení na veřejnosti.

Co je v ceně Impro Campu?

Lektoři

Těšit se můžete na zkušené lektory Andreu a Martina.
Andrea Moličová

Pomáhám lidem najít jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školím především manažery, vedoucí týmů nebo obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Měla jsem tu čest rozvíjet zaměstnance firem Avast, Foxconn, Česká spořitelna, Iveco nebo Rádio Černá Hora. Mimoto přednáším o prezentačních dovednostech na Univerzitě Hradec Králové.

Více
Martin Vasquez

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v ČR, tak i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, argumentace, přesvědčování a improvizace.

Více

Jak o nás mluví účastníci?

Impro Camp je místo, kde se setkávají zajímaví lidé různých profesí, povah, zkušeností a věkových kategorií. Co je spojuje, je touha se změnit a vytěžit z sebe to nejlepší. K tomu mají k dispozici skvělé lektory, zábavné workshopy a různá cvičení, která pomáhají rozvíjet prezentační dovednosti, obchodní dovednosti, vyjednávání, rétoriku, mimiku a vystupování veřejně. Všem ho vřele doporučuji vyzkoušet.
Petr Mareš
Head of Marketing Automation & CX
Zvnitřňování sebe sama skrze hry. Plynutí na vlnách asociací. Autentičnost tvý ryzí podstaty. Blízkost, opravdovost a spontánnost. Díky za ty dary, tolik jste mě toho naučili.
Anna Mullerová
cestovatelka
Netušil jsem, co přesně očekávat, ale přihlášení na kurz byl jeden z nejlepších nápadů mého života. Skvělí profesionální lektoři i účastníci. Celým programem se nesl smysl pro humor, laskavost ke každému účastníku, respekt ke svobodné volbě každého – vytvořila se mimořádná atmosféra. Všechny aktivity byly inspirativní a užitečné pro osobní i pracovní život.
Milan Holub
učitel a lektor vzdělávací agentury
Hráli jsme celý týden. Od rána do pozdního večera! Dřeli jsme. Vstupovali jsme do rolí a lezli z nich zase ven. A právě díky tomu jsme odhalovali svoje skutečný charaktery. Bože to bylo silný!
Lukáš Suchý
majitel firmy WSU vzdělávání s.r.o.
Tento kurz doporučuji každému, kdo se chce v příjemném prostředí zažít nové zážitky a naučit se spoustu užitečných dovedností pro osobní i pracovní život.
David Zandler
ředitel Zámeckého návrší Litomyšl

Co je v ceně Impro Campu?

  • 11 bloků tréninku (celkem 32 hodin výuky)
  • práce 2 lektorů a možnost individuální konzultace během campu
  • ubytování v pokojích s povlečením a vlastní koupelnou
  • bohatá celodenní vegetariánská strava (s možností volby diety)
  • certifikát o absolvování kurzu použitelný do vašeho CV
  • kniha Martina Vasqueze "Buďte mistry improvizace"

Cena

16 900 Kč do 30. dubna 2024
Po termínu 17 900 Kč. Nejsme plátci DPH.

Chci se přihlásit

Zaměstnanecké benefity

Impro Camp můžete zaplatit ze zaměstnaneckého benefitu Edenred, Gallery Beta, Sodexo, se kterými máme uzavřenou smlouvu. Platit lze také fakturou programu Benefit Plus. Stačí ji zmínit v přihlášce.

IMPRO CAMP pořádáme ve spolupráci s firmou Impro Institut

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
crosschevron-down