Víkendový kurz

Základy improvizace
Otevřené hodiny:
Kurzy:
Nehodí se vám termín?
Předregistrace na kurz

Kurz zatím není vypsaný.

Pokud o něj máte zájem, dejte vědět. 
Dlouhodobé kurzy běží vždy 2x ročně:
únor-květen a říjen-prosinec.

Nezávazná předregistrace:

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.

Kurz improvizace 1 jsme zmáčkli do víkendového workshopu. Odjeď mimo civilizaci na Vysočinu a dopřej si impro relax. Rodinná atmosféra a 22 hodin tréninku improvizace ti dobije baterky. Dodej si sebevědomí, zase si hraj a poznej nové lidi, s domácí stravou, v rodinném domečku s vlastní zahradou.

Jaké dovednosti impro rozvíjí?

Kreativitu
Kooperaci
Komunikaci
Koncentraci

Co na kurzu zažijete?

Radost ze společné tvorby
Potlesk za chyby
Wow momenty
Spolupracující skupinu

Proč se přihlásit?

Týmová spolupráce
80 % cvičení a her probíhá ve skupinách. Nemusíte se bát, že na to budete sami.
Nemusíte být vtipní
Improvizace není o tom mít nejoriginálnější a nejvtipnější nápady. Každý nápad může být dokonalý. Jde jen o to, umět ho přijmout.
Dovol si chybovat
Dovol si chybovat je základní stavební kámen improvizace. Abychom se nesvazovali dokonalostí, mohli se uvolnit, být přijatí a radovat se ze společné tvorby.
Radost ze hry
Budeme se učit pravidla improvizačních her tak, aby vám v nich bylo dobře a užili jste si společné hraní.
Přihláška

Jak probíhá víkendový workshop?

Čeká nás prodloužený víkend od pátku až do pondělního odpoledne. Potkáme se v pátek kolem 18té hodiny. Ubytujeme se, dáme si skvělou domácí večeři a po jídle se seznámíme. Naťukneme, kdo s čím přichází a užijeme si společný večer.

V sobotu a neděli budeme intenzivně trénovat. Představíme vám principy improvizace, které si rovnou ošaháme při různých hrách. Budeme reflektovat, jak můžeme principy využít i v běžném životě. Půjdeme krok po kroku. Hravě, soustředěně a ve skvělé skupině lidí. Jestli něco improvizace dokáže na 100 %, tak je to velmi rychlé utužení vztahů. K dispozici budeme mít kromě zázemí rodinného domu celou velkou soukromou zahrada s výhledem na výběh koňů. Cena kurzu je včetně ubytování s povlečením a celodenní domácí stravou.

V pondělí si celý kurz zakončíme, dáme oběd a kolem 13-14 hod. hurá domů. Kdo bude chtít, může ještě prozkoumat okolí Květnova. Koně, lesy, louky a tak. Znáte to 😉

Přihláška

Pro koho je workshop určený?

Pro kohokoliv, kdo chce absolvovat základní kurz improvizace a nemá čas na dlouhodobý kurz. Nebo pro toho, kdo si chce připomenout, o čem to impro je a nakopnout energií.

Cena je včetně ubytování a stravy?

Je to tak. V ceně je zahrnuté ubytování ve 4lůžkových pokojích s postelemi a povlečením, celodenní strava a 22 hodin improvizace.

Kolik stojí víkendový workshop?

6 500 Kč do 31. 3. Po tomto termínu je cena 7 500 Kč.

Pro kolik osob je workshop?

Potkáme se v počtu 6-12 osob plus 1 nebo 2 lektoři.

Reference

Vyzpovídali jsme naše absolventy, jak se jim do kurzu ne/chtělo a jaké to nakonec bylo.
Více referencí
Tento kurz doporučuji každému, kdo se chce v příjemném prostředí zažít nové zážitky a naučit se spoustu užitečných dovedností pro osobní i pracovní život.
David Zandler
ředitel Zámeckého návrší Litomyšl
Díky improkurzům s Paleťákama jsem v sobě objevila schopnosti, o kterých jsem ani netušila, že by mohly existovat. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, se kterýma jsem měla možnost znovu najít dětskou spontánnost, která se nám jinak úplně vytrácí. Paleťácký kurzy jsou zábavný, plný hravosti a překračování vlastních limitů. Jsou prostě super! 🙂
Eva Fousová
lektorka
S hravostí, v přátelské atmosféře a s úsměvem na rtech jsme se naučili překračovat své hranice, až jsme se za ně všichni hodně posunuli.
Zdeňka Bláhová
zdravotní sestra
Dvanáct lekcí naplnilo všechny sliby z webu a dokonce přidalo i něco navíc. Prostě nemožné na počkání, zázraky do dvou dnů a příběhy na pokračování se staly nedílnou součástí mých dnů. Takže váháte-li též, řiďte se heslem, kdo nevěří, ať tam běží a přesvědčte se, že to tam leží :)
Katka Chroustová
odborná asistentka

Kurz jako dárek? Jde to!

Napište nám, že kurz kupujete jako dárek. Pošleme Vám krásný dárkový poukaz.
Nehodí se vám termín kurzů?
Zanechte nám na vás e-mail.
Nehodí se vám termín kurzu?
crosschevron-down